KRYSTALICZNE POWIETRZE PRZEZ 365 DNI W ROKU! 558 m n.p.m.

Ankunft

29
05.2020

Abreise

30
05.2020

Körperbehandlungen

cms.loading

Zabiegi na ciało der Behandlungen: 9

Zabieg - "WYSZCZUPLANIE"

Pomaga walczyć z miejscowym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej i przemodelowuje kontury ciała. Bazuje na kompleksie Slim Designer - innowacyjnej „pułapce na tłuszcz" , która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu oraz zapobiega ilościowemu i objętościowemu rozwojowi nowych komórek tłuszczowych.

Zeit:75 min.
Preis ab: 290 PLN

Zabieg remodelowania "Body trainer"

Program BODY TRAINER to  zabiegi kosmetyczne przeznaczone do przemodelowania ciała w krótkim czasie, z widocznymi i udokumentowanymi rezultatami. Dzięki połączeniu zabiegów szokowych w gabinecie kosmetycznym, można odzyskać napięcie i kształt ciała tam gdzie się tego chce.

Zeit:75 min.
Preis ab: 320 PLN

Zabieg Wschód/ Zachód

Zabieg Wellbeing, który otula ciało i regeneruje duszę. Niezapomniana podróż do dnia, w którym łączą się kultury zachodu i wschodu przy zabiegu Wellbeing, bogatego w zmysłowe doświadczenia między wiekowymi tradycjami duchem nowoczesności. Wybierz leczenie, które najbardziej pomoże Ci odzyskać prawdziwy i głęboki relaks skóry.

Zeit:60 min.
Preis ab: 190 PLN

Zabieg Fit Body

Zabieg o działaniu drenującym i modelującym dla osób aktywnie dbających o swoje ciało. Dzięki kompleksowi Cellutrap oraz innym składnikom aktywnym takim  jak kofeina czy escyna, jest idealna kuracją do uzyskania lekkiej i wymodelowanej sylwetki .

Zeit:60 min.
Preis ab: 190 PLN

Zabieg kolagenowy na ciało z masażem

Zabieg , który ma na celu wprowadzeniu kolagenu do ciała. Skórze zapewnia ciągłość procesu odnowy komórkowej oraz właściwy poziom nawilżenia , które gwarantują jej sprężystość i miękkość . Z wiekiem organizm traci zdolność do odtwarzania włókien kolagenowych, także wprowadzenie tego białka do ciała naturalnie zwiększy poziom włókien w organizmie, co doskonale poprawi kondycje skóry całego ciała, a odpowiednie techniki masażu wprowadzą kolagen do odpowiednich partii ciała.

Zeit:60 min.
Preis ab: 220 PLN

Zabieg złuszczający- " Zrzuć swoją skórę"

Rewitalizuje ciało poprzez usuwanie martwych komórek i pogrubionych części skóry. Odtruwa i widocznie wygładza skórę. Przygotowuje ją do lepszego wchłaniania składników aktywnych później aplikowanych preparatów.

Zeit:30 min.
Preis ab: 120 PLN

Zabieg anti-cellulit- " Zdmuchnij swój cellulit"

Intensywny zabieg do zwalczania problemów cellulitu. Wzmocniony stymulującym mikro-krążenie heksapeptydem-39, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega formowaniu się nowych komórek tłuszczowych

Zeit:75 min.
Preis ab: 290 PLN

Zabieg ujędrniający- " Jędrniejsza niż kiedykolwiek"

Nowy sekret młodości. Opracowany dla zwalczania poluźnienia skóry i oznak starzenia się ciała. Dzięki kompleksowi IN-Tense, wzmacnia i na nowo organizuje struktury wspomagające skórę oraz przywraca ciału elastyczność, gładkość i napięcie.

Zeit:75 min.
Preis ab: 300 PLN

Rytuał zabiegowy na ciało

Wyjątkowa, czekoladowa, i żurawinowa seria kosmetyków Salco au Naturel,
doskonale nawilża i natłuszcza skórę. Specjalnie opracowane receptury sprawiają, że działa ona detoksykująco i zapobiega starzeniu się skóry. Na długo pozostawia ja miękką i aksamitnie gładką. Zmysłowy zapach czekolady i żurawiny pobudza produkcję endorfin i wprowadza nas w niezwykły, słodki świat.

Zeit:60 min.
Preis ab: 180 PLN
Newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail. Będziemy informować Was o najciekawszych i najlepszych ofertach naszego hotelu. Jako pierwsi dowiecie się o najnowszych promocjach. Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen