KRYSTALICZNE POWIETRZE PRZEZ 365 DNI W ROKU! 558 m n.p.m.

Ankunft

10
08.2020

Abreise

11
08.2020

Physiotherapie

cms.loading

Fizjoterapia der Behandlungen: 10

Terapia Falą uderzeniową

Jest to nowoczesna forma terapii wykorzystująca skompresowaną falę akustyczną do zwalczania bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym. Zabieg cechuje się dużą skutecznością i bezpieczeństwem, a jego efekty są odczuwalne już po pierwszej terapii.

Zeit:10/20 min.
Preis ab: 80 PLN

Indywidualna gimnastyka z terapeutą

Indywidualne podejście skierowane na problem, elementy poizometrycznej relaksacji, autorskie ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, ćwiczenia z użyciem piłek i taśm rehabilitacyjnych, profilaktyka domowa.

Zeit:30 min.
Preis ab: 80 PLN

Kinezyterapia w odciążeniu Levitas

Ćwiczenia w odciążeniu mają za zadanie zmniejszenie obciążenia stawów lub mięśni, przez co umożliwiają pacjentowi wykonanie ruchu, który bez odciążenia byłby niemożliwy ze względu na odczuwany ból lub przez osłabienie mięśni.

Zeit:15 min.
Preis ab: 50 PLN

Kinesiotaping

Zabieg polegający na oklejaniu ciała specjalnymi taśmami techniką zależną od postawionego celu terapii. Aplikacje wspierają naturalne procesy samoleczenia organizmu poprzez: poprawę funkcji mięśni i stawów, normalizację napięcia mięśni, aktywację układu limfatycznego oraz poprawę mikrokrążenia.

  • 10-15 min – 30-50 zł
Zeit:10 min.
Preis ab: 30 PLN

Okłady borowinowe całościowe / częściowe

Borowina jest jednym z najcenniejszych darów natury. Ten torf leczniczy wspomaga leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów. W postaci ciepłego okładu ma również działanie relaksacyjne.

  • 30 min – 90 zł
  • 45 min – 140 zł
Zeit:30 min.
Preis ab: 90 PLN

Prądy lecznicze i elektrodiagnostyka

Pełen zakres prądów leczniczych o szerokim spektrum działania, indywidualnie dobranych do potrzeb. Elektrodiagnostyka, elektrostymulacja mięśniowo-nerwowa, w pełni bezpieczne i skuteczne zabiegi.

  • 15 min – 40 zł
Zeit:15 min.
Preis ab: 40 PLN

Magnetoterapia

Jest to pole wykorzystujące zmienny potencjał, na skutek czego zmienia się metabolizm w korzystny dla organizmu sposób. Wspomaga natlenianie i odżywianie krwi dzięki czemu przyśpiesza gojenie się ran i zrost kostny.

Zeit:10 min.
Preis ab: 40 PLN

Terapia ultradźwiękowa

Są to fale, których częstotliwość jest wyższa od słyszalności człowieka. Działają one mechanicznie, chemicznie i cieplnie, dzięki czemu mają wpływ przeciwbólowy, przekrwienny, zmniejszający napięcie mięśni oraz hamujący procesy zapalne.

Zeit:10 min.
Preis ab: 40 PLN

Laseroterapia

Metoda oddziaływania energią promieniowania laserowego na chore tkanki dająca efekt regenerujący, przeciwbólowy i przeciwzapalny. Właściwości lasera biostymulacyjnego wykorzystuje się również w gojeniu ran i blizn.

Zeit:10 min.
Preis ab: 40 PLN

Krioterapia miejscowa

Schładzanie ciała poprzez kontakt ze strumieniem zimnej pary azotu. Zabieg ma właściwości przeciwbólowe , przekrwienne i przeciwzapalne.

Zeit:10 min.
Preis ab: 30 PLN
Newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail. Będziemy informować Was o najciekawszych i najlepszych ofertach naszego hotelu. Jako pierwsi dowiecie się o najnowszych promocjach. Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen