KRYSTALICZNE POWIETRZE PRZEZ 365 DNI W ROKU! 558 m n.p.m.

Przyjazd

3
06.2020

Wyjazd

4
06.2020

Zabiegi na twarz

cms.loading

Zabiegi na twarz Zabiegów: 9

Zabieg przeciwstarzeniowy na bazie ekstraktu z białka ślimaka

Zabieg przywraca skórze różaną barwę, zdrowy młodzieńczy wygląd, poprawia jej teksturę, zwiększa ochronę oraz syntezę podstawowego białka, poprawia strukturę włókien kolagenu i elastyny.

Czas:90 min
cena od: 250 zł

Zabieg Aquawear

Zabieg wszechstronny, innowacyjny, profesjonalny program na problem utraty wody i braku lipidów w skórze.Ten kompleksowy system zaprojektowano tak, by stymulować naturalny proces nawilżania skóry. Jego celem jest przywrócenie blasku skórze odwodnionej i/lub a-lipidowej.

Czas:90 min
cena od: 290 zł

Zabieg Vitaspheres- C

Zabieg idealny dla mieszkańców miast narażonych na zanieczyszczenia, Prawdziwa „bomba” witaminy C. Zabieg neutralizuje wolne rodniki i zwalcza fotostarzenie, stymuluje odnowę komórkową oraz przyczynia się do produkcji kolagenu

Czas:75 min
cena od: 390 zł

Zabieg Peptide Lift

Zabieg z rewolucyjnymi peptydami najnowszej generacji-by dać natychmiastowy, długotrwały efekt liftingu. Zabieg przywraca skórze elastyczność oraz naturalną jędrność.

Czas:75 min
cena od: 490 zł

Zabieg Cell Vitale

Unikalny zabieg sformułowany specjalnie dla skóry odwodnionej. Jego celem jest przywracanie równowagi warstwie hydrolipidowej i zapobieganie transepidermalnej utracie wody oraz maksymalne jej zachowanie w skórze.

Czas:75 min
cena od: 490 zł

Zabieg 24k Soin D'or

Luksusowy, przeciwstarzeniowy zabieg z 24 karatowym złotem. Pobudza reprodukcję i regenerację komórek. Wspomaga procesy leczenia, migracji i metabolizmu komórek. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, natychmiast napina i intensywnie nawadnia. Chroni przed agresjami środowiskowymi, zwiększa obronność i odporność skóry.

Czas:90 min
cena od: 790 zł

Urban Response

Zabieg ratujący skórę przed atakami smogu, metali ciężkich, ozonu troposferycznego, pyłów zawieszonych, węglowodorów oraz tlenków: siarki, azotu i węgla. To naukowo udowodniona, wielostronna i potężna tarcza chroniąca funkcje skóry. Dzięki m.in. rewolucyjnemu Shield MP, który tworzy film na jej powierzchni, zapobiega przyleganiu cząstek PM 2,5 i głęboko oczyszcza. Naprawia spustoszenia wywołane węglowodorem i metalami ciężkimi. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Nadaje świetlisty i zdrowy wygląd.

Czas:75 min
cena od: 480 zł

Zabieg nawilżający z kwasem hialuronowym

Zabieg przeznaczony dla skór suchych i odwodnionych na skutek czynników wewnętrznych lub zewnętrznych. Odbudowuje barierę ochronną skóry. Przywraca równowagę płaszcza hydrolipidowego.

Czas:60 min
cena od: 190 zł

Zabieg ujędrniająco-witalizujący Anti-Age

Zabieg przywraca skórze witalność, traconą z upływem czasu i w naturalny sposób odnawia dojrzałą tkankę skórną. Opóźnia proces starzenia. Działa przeciw-utleniająco i dotlenia. Głęboko regeneruje i energizuje. Odżywia i nawadnia. Zagęszcza tkankę łączną i wygładza.

Czas:50 min
cena od: 190 zł
newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail. Będziemy informować Was o najciekawszych i najlepszych ofertach naszego hotelu. Jako pierwsi dowiecie się o najnowszych promocjach. Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij