KRYSTALICZNE POWIETRZE PRZEZ 365 DNI W ROKU! 558 m n.p.m.

Przyjazd

3
06.2020

Wyjazd

4
06.2020

Zabiegi na ciało

cms.loading

Zabiegi na ciało Zabiegów: 9

Zabieg - "WYSZCZUPLANIE"

Pomaga walczyć z miejscowym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej i przemodelowuje kontury ciała. Bazuje na kompleksie Slim Designer - innowacyjnej „pułapce na tłuszcz" , która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu oraz zapobiega ilościowemu i objętościowemu rozwojowi nowych komórek tłuszczowych.

Czas:75 min
cena od: 290 zł

Zabieg remodelowania "Body trainer"

Program BODY TRAINER to  zabiegi kosmetyczne przeznaczone do przemodelowania ciała w krótkim czasie, z widocznymi i udokumentowanymi rezultatami. Dzięki połączeniu zabiegów szokowych w gabinecie kosmetycznym, można odzyskać napięcie i kształt ciała tam gdzie się tego chce.

Czas:75 min
cena od: 320 zł

Zabieg Wschód/ Zachód

Zabieg Wellbeing, który otula ciało i regeneruje duszę. Niezapomniana podróż do dnia, w którym łączą się kultury zachodu i wschodu przy zabiegu Wellbeing, bogatego w zmysłowe doświadczenia między wiekowymi tradycjami duchem nowoczesności. Wybierz leczenie, które najbardziej pomoże Ci odzyskać prawdziwy i głęboki relaks skóry.

Czas:60 min
cena od: 190 zł

Zabieg Fit Body

Zabieg o działaniu drenującym i modelującym dla osób aktywnie dbających o swoje ciało. Dzięki kompleksowi Cellutrap oraz innym składnikom aktywnym takim  jak kofeina czy escyna, jest idealna kuracją do uzyskania lekkiej i wymodelowanej sylwetki .

Czas:60 min
cena od: 190 zł

Zabieg kolagenowy na ciało z masażem

Zabieg , który ma na celu wprowadzeniu kolagenu do ciała. Skórze zapewnia ciągłość procesu odnowy komórkowej oraz właściwy poziom nawilżenia , które gwarantują jej sprężystość i miękkość . Z wiekiem organizm traci zdolność do odtwarzania włókien kolagenowych, także wprowadzenie tego białka do ciała naturalnie zwiększy poziom włókien w organizmie, co doskonale poprawi kondycje skóry całego ciała, a odpowiednie techniki masażu wprowadzą kolagen do odpowiednich partii ciała.

Czas:60 min
cena od: 220 zł

Zabieg złuszczający- " Zrzuć swoją skórę"

Rewitalizuje ciało poprzez usuwanie martwych komórek i pogrubionych części skóry. Odtruwa i widocznie wygładza skórę. Przygotowuje ją do lepszego wchłaniania składników aktywnych później aplikowanych preparatów.

Czas:30 min
cena od: 120 zł

Zabieg anti-cellulit- " Zdmuchnij swój cellulit"

Intensywny zabieg do zwalczania problemów cellulitu. Wzmocniony stymulującym mikro-krążenie heksapeptydem-39, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega formowaniu się nowych komórek tłuszczowych

Czas:75 min
cena od: 290 zł

Zabieg ujędrniający- " Jędrniejsza niż kiedykolwiek"

Nowy sekret młodości. Opracowany dla zwalczania poluźnienia skóry i oznak starzenia się ciała. Dzięki kompleksowi IN-Tense, wzmacnia i na nowo organizuje struktury wspomagające skórę oraz przywraca ciału elastyczność, gładkość i napięcie.

Czas:75 min
cena od: 300 zł

Rytuał zabiegowy na ciało

Wyjątkowa, czekoladowa, i żurawinowa seria kosmetyków Salco au Naturel,
doskonale nawilża i natłuszcza skórę. Specjalnie opracowane receptury sprawiają, że działa ona detoksykująco i zapobiega starzeniu się skóry. Na długo pozostawia ja miękką i aksamitnie gładką. Zmysłowy zapach czekolady i żurawiny pobudza produkcję endorfin i wprowadza nas w niezwykły, słodki świat.

Czas:60 min
cena od: 180 zł
newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail. Będziemy informować Was o najciekawszych i najlepszych ofertach naszego hotelu. Jako pierwsi dowiecie się o najnowszych promocjach. Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij